سنگ غم زداچیست؟1395/03/13

 
 
 
عقیق سبز (Chrysoprase) سنگ چاکرای قلبی با قدرت درمانی فوق العاده است که میتواند انرژی های آرام بخش را برای افرادی که غم را تجربه میکنند، فراهم کند. در حقیقت برای کسانی که دچار غم و ناراحتی شده اند نیروهایی آرامش دهنده بوجود می آورد تا بتوانند این دوران را راحت تر سپری کنند.عقیق سبز برای تزریق امید به وضعیتی که ناامید کننده محسوب میشود نیز موثر شناخته شده است. عقیق سبز می تواند در هنگام مدیتیشن برای پیش آوردن بصیرت از چشم سوم به چاکرای قلب به منظور پردازش دریک سطح عمیق تر مفید باشد. 
جاسپر موکایت (Mookaite Jasper) یک سنگ درمانگر محسوب میشود که قدرت میبخشد. گفته میشود که این سنگ برای محافظت شخصی که از آن استفاده میکند از شرایط دشوار و برای اتصال ما به آنهایی که دوستشان داشتیم و فوت کرده اند، میتواند مورد استفاده قرار گیرد. این باور وجود دارد که این سنگ ما را در ارزیابی مشکلات و تصمیم گیری یاری میکندhttp://adelgs.com/Default.aspx
راههای بسیاری وجود دارند که شما میتوانید از یک سنگ برای کاهش غم و اندوه و دردی که به از دست دادن یک عزیز مرتبط است، استفاده کنید. ما تلاش کردیم متدهای مختلفی را به شما ارائه کنیم تا بتوانید روشی را انتخاب نمایید که ضمن آرامش بخشی برای شما ساده باشد. ما به شما این پیشنهاد ها را می کنیم: 
1. سنگ را در دستتان نگه داشته و به آن شخص فکر کنید. به نیروی سنگ اجازه بدهید تا انرژی منفی درون شما را تسکین بخشد. 
2. سنگهایی را انتخاب کنید تا بیانگر احساسات شما درمورد شخص باشد، بعنوان مثال، رز کوارتز (rose quartz) برای عشق، گارنت (garnet) برای قدرت، پریدوت (peridot) برای حس سبکی و ... . 
3. با سنگ های غم زدا، مدیتیشن انجام دهید، آنجلیت (angelite) برای هدایت فرشته وار، اپیدوت (epidote) برای رفع احساسات غم و اندوه، سوگیلیت (sugilite) برای حل کردن تنش روحی و کاهش غم و اندوه، مرجان (coral) برای استقبال از ماهیت زندگی و درک این که زندگی در واقع بی پایان و... است. 
4. بعضی از سنگهای غم زدا را در هر مکانی که شما را به یاد شخص می اندازد، قرار دهید. 
5. دانه های سنگ (بصورت تسبیح ، گردنبند یا مچ بند) را با خود داشته باشید و به آنها اجازه دهید تا انرژی های منفی اضافی درون شما و محیط را برطرف کنند.   منبع: آرگو
 


مطالب مشابه

ارسال نظر

 
 


نظرات
دسته بندی مقالات : عقیق

آخرین مطالب